Web Analytics

Donaldi e xhelozon kaq shumë Luizin?, ky detaj flet shumë

Luiz Ejlli, është figura me e komentuara e jave-muajve te fundit, e kjo për shkak te zgjuarsisë se tij te cilën e paraqiti ne programin e “Big Brother Vip Albania” duke marre vëmendje për lojën e tij te mrekullushme.

Pjesëmarrja e tij në një show të tillë ka bërë që Big Brother këtë vit të thyej çdo rekord shikueshmërie duke lënë pas Bigun e vit të kaluar ku bënte pjesë Donald Veshaj, një prej banoreve mjaftë të komentuar atë vit, shkruan InfoKosova.

Energjia e Luizit ka marr aq shume vemendje sa qe muajin e dyte te spektaklit ai eshte komentuar si fitues i ketij show-it.

Disa nete me pare Donaldi dh Iliri kane qene mysafir te ftuar ne BBVA2, ku u mirepriten nga kater filanistet si Luizi, Efi, Dea dhe Kristi, shkruan InfoKosova.

Gjate asaj nate, ata u percjellen me disa batuta nga Luizi ku shpesh here u ve re se Donaldit nuk i pelqente humori i Luizit, ai madje filloj edhe ta ngacmonte por qe Luizi ishte shume i hapur duke ia kthyer me te njejten monedh.

Shume fansa kane vene re se Donaldi ‘xhelozon’ paska Luizin per te arriturat e tij, e me se shumti e shton dyshimin qe Donaldi nuk i ka bere ende follow Luizit apo ndonje fanpage te tij./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika