Web Analytics

Doni ende prova që janë bashkë? Keisi dhe Dj Geek kapen sërish ‘mat’

Botuar nga: InfoKosova

Pas ndarjes nga Dafina Zeqiri, Dj Geek duket se ka rigjetur dashurinë e momentit.

Ai prej disa kohësh përflitet se është në lidhje me Keisi Medinin, vajzën e Sabianit.

Dyshja u fotografua në Prishtinë së bashku, duke ngjallur dyshimet për një lidhje mes tyre.

Prive ka siguruar fotografi të reja të dyshes bashkë në një nga restorantet e Prishtinë.

Keisi është në Prishtinë, mes tjerash edhe për muzikë, pasi po punon në studio muzikore për disa këngë të reja që do t’i publikojë së shpejti.

Ndërkaq, sa i përket spekulimeve për lidhje, deri tani, Geek dhe Keisi as nuk e kanë mohuar dhe as pohuar.

Shiko Fotot:

Të FUNDIT