Web Analytics

Duket gjigante, por nuk do ta besoni sa është e gjatë Rita Ora

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare me famë botërore, Rita Ora, e cila njihet për hitet si ” RIP “, “How We Do” dhe “Hot Right Now”, ka zbuluar një detaj nga jeta e saj.

Ajo çdoherë merr vëmendje me paraqitjet plot stil, por që fansat ishin kureshtar të dinë edhe sa është e gjatë.

Në një intervistë për “Wired”, ajo shuajti kureshtjen e fansave.

Ajo tha se është e gjatë 1.66 centimetra dhe se mendon se të jesh i/e gjatë është e mrekullueshme.

Të FUNDIT