Web Analytics

Dy djemtë binjakë të Alaudinit qenkan rritur dhe janë identik si babai (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Alaudin Hamiti është moderatori i njohur i cili po komentohet viteve të fundit me moderimin e Big Brother Vip Kosova.

Ka dy vite me radhë që bashkë me Joniden e moderojnë me sukses këtë format.

Por, Alaudini është mjaft aktiv edhe në rrjete sociale ku nuk kursen as foto nga jeta private.

Vëmendje në profilin e tij merrë fotoja ku shihet krah djemve të tij binjak e që duken si Alaudini./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT