Web Analytics

E bënë meme gjithandej, Ermal Fejzullahu poston foton epike të tij

Botuar nga: InfoKosova

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një foto epike të tij, ku shihet ndryshimi i dukshëm që ka pësuar ndër vite.

“Pe postoj vet ma mir se mtranut me tagg te ksaj foto”– ka shkruar ai, ku shihet sa i dobët ka qenë dikur dhe sa ndryshe është sot.

Ndjekësit e kanë quajtur “para dhe pas iftarit” foton e shumëpërfolur.

Shiko foton:

Të FUNDIT