Web Analytics

Kjo është data kur Luiz Ejlli do të jetë në BBV3

Botuar nga: InfoKosova

Ledion Liço ka zbuluar se fituesi i edicionit të kaluar të BBV Luiz Ejlli, do të jetë i pranishëm gjatë gjithë spektaklit të së shtunës.

Ai është shprehur se së fundmi është shumëpërfolur për pjesëmarrjen e Luizit në BBV3, dhe ky i fundit do të ndajë mendimet dhe opinionet e tij për situatat në shtëpi.

“Është përfolur më së shumti këtë kohë, a do të hyjë, cfarë do të bëjë.

E kam fjalën për fituesin e edicionit të kaluar të BBV.”

Të FUNDIT