Web Analytics

“E do para, apo mbrapa”, komenti i Bledit drejtuar Shqipes ngjalli reagime të shumta

Botuar nga: InfoKosova

Shqipja dhe Bledi kanë debatuar mbreme në ‘Prime’.

Shqipja i tha atij të ketë kujdes me fjalët që i thotë ndaj saj sepse ajo nuk ndjehet mirë.

“Unë thash a e do komplimentin para apo mbrapa?

Nuk kam faj që e ke mendjen perverse ti”, tha Bledi./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT