Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

“E kom zhduk Vedat Bajramin”, Xhuli befson me deklaraten për aktorin

Xhuli është një nga personazhet më të përfoluara të Big Brother Vip 1.

Së fundmi në intervistën e saj për “Artistët Shqiptarë”, ajo ka folur edhe për Vedat Bajramin, aktorin që ishte gjithashtu pjesë e BBVK 1.

Dyshja dihet se kanë pasur konfrontime të mëdha brenda shtëpisë, por Xhuli gjithsesi thotë se i uron suksese dhe se ajo që ka ndodhur ka qenë në kuadër të lojës, mirëpo që ofendimet ka mund të mos ndodhin.

“Moti nuk ma paskan bo këtë pytje pasna harru që ekziston se nuk e kena pa kurrë, një gjë të mirë e ka bërë Xhuli e ka zhduk Vedatin”, është shprehur Xhuli.

Shiko videon:

Të fundit