Web Analytics
Ballina Etiketimet Vedat Bajrami

Etiketim: Vedat Bajrami

Pse Vedat Bajrami nuk e tregon gruan që e kishte miss?

Është një nga emrat më të njohur të komedisë në Kosovë, kjo për një mori projektesh e skeqesh shumë të njohura. Skenarët e skeqeve të...

Kështu ia ‘ruan’ shpinën Luan Krasniqi – Vedat Bajramit

Te dy janë mjaftë të njohur për publikun shqiptarë. Ndonëse njëri është kampion i boksit tjetri mund të themi se është ‘kampion’ i humorit, shkruan...

‘Para dhe pas vaksinimit’, kështu duken Vedat Bajrami dhe Osman Azemi

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami, ka publikuar një fotografi me mikun dhe kolegun e tij, Osman Azemi. Ata kanë bërë shaka në Instagram, duke publikuar...

“Në mungesë të vaksinës, e bona testin”, Vedati i Stupcave ironizon...

Vedati i Stupcave vazhdon të jetë një nga aktorët më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun shqiptar. Krahas aktrimit, ai shpesh herë vjen...

Vedati i “Stupcave” me ndryshim në pamje, i mbjell flokët

Humoristi i njohur shqiptar, Vedat Bajrami, vazhdon të jetë një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Vedati ka bërë me dije se ka...

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese, Vedati ironzion me LDK-në

Gjykata Kushtetuese e Kosovës e ka shpallur të pavlefshme votën e Etem Arifit, në votimin e Qeverisë Hoti. Kjo gjë, nënkupton që vendi do të...

Transformohen totalisht këta dy burra të njohur në Kosovë

Në shikim të parë duken sikur të jenë gra, pasi makijazhi profesional i ka transformuar totalisht. Por nëse i shikoni më mirë do ta qëlloni...

Vedati: Në përurim të bustit të tetës Gjyli në Suedi

Ditëve të fundit kanë qenë tejet të komentuara shtatoret e vendosura në Kosovë, kjo pikërisht për shkak të punimeve të tyre. Në focus ishin shtatoret...

Vedati “ikë” nga izolimi, hynë “n’tripa” të kaprollit

Aktori Vedat Bajrami ka zgjedhur që t’i argëtojë duke sjell buzëqeshje tek fansat e tij në Instagram Derisa shumica e njerëzve janë duke qëndruar në...

LAJMET MË TË LEXUARA