Web Analytics

E mohoi shtatzëninë, fansat bëjnë të paprituren ndaj Xhensiles

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj prej javësh është bërë lajm sa i përket shtatzënisë së dytë.

Lajmet dhe thashethemet nisën pasi në disa paraqitje të saj të fundit i dukej barku më i fryrë se zakonisht.

Xhensila e mohoi tërthorazi duke publikuar një foto ku shfaqte barkun e saj të sheshtë nga palestra.

Por ditën e sotme kjo temë u rikthye sërish dhe shkak u bënë pamjet nga një prej paraqitjeve të fundit para fansave.

Nga kjo paraqitje vet Xhensila ka publikuar pamje nga larg por kanë qenë fansat e pranishëm që me pamjet afër tregojnë barkun që sërish duket i rrumbullakosur dhe i fryrë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT