Web Analytics

E përmendi shumë në Big Brother, Luizi takohet me Noizyn dhe sjellin foto bashkë

Botuar nga: InfoKosova

Pas mbarimit të edicionit të dytë të spektaklit Big Brother Vip Albania, ka filluar festa.

Në After Party-n që u mbaju  moren pjesë fytyra të njohura të show bizit si dhe ish-banorët.

Fituesi i BBVA u zgjedh padyshim këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli.

Gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë, disa herë ka shprehur dëshirën për të bërë një këngë me reperin Noizy.

Siç duket, ky bashkëpunim nuk do të vonoj.

Në After Party-n shihen të dy së bashku, megjithatë mbetet të shihet në ditët të vazhdim se çfarë do të ndodh mes dyshes.

Kujtojmë se edhe reperi Noizy ka qenë njëri nga përkrahësit më të mëdhenj të Luizit. Shiko foton:

Të FUNDIT