Web Analytics

E veshur me fustan krejt me lula, Teuta Krasniqi po duket një zonjë e rëndë

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Teuta se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e krejt me lule.

Në këtë veshje ajo po duket një zonjë e rëndë.

Kaq me stil qenka veshur ajo në paraqitjen e fundi. /ORAinfo/

Nga rubrika