Web Analytics

Efi sjell foto të reja ku shfaqet një zonjë e rëndë

Botuar nga: InfoKosova

Efi Dhedhes ishte një nga emrat më të përfolur gjatë Big Brother Vip Albania.

Pas mbarimit të pragramit ajo nuk ishte shumë aktive në rrjete sociale por tashmë eshtë kthyer tek ndjekësit.

Së fundmi publikoi disa foto të reja ku ka pozuar në rrguë.

Derisa mori vëmendje me dukejn mahnitëse si zonjë, veshur me një fund, cizme dhe bluzë të thjeshtë./InfoKosova/

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT