Web Analytics

Tag: Efi Dhedhes

“Më lini rehat… E meritoj plotësisht”, Efi befason me postimin e fundit

Në një postim të fundit në instastory, Efi ka ndarë një mesazh të thellë që duket të ketë shumë...

Efi Dhedhes habit me deklaratën për Heidin e Big Brother Vip Albania

Efi Dhedhes ka qenë një ndër banoret më të komentuara të BBV2, e cila këtë sezon ka komentuar jo...

Publikohet fotoja, nuk do besoni si dukej Efi pra 11 vitesh

Ish- banorja e Big Brother VIP Albania, Efi Dhedhes padyshim se është njëra ndër personazhet më të dashura të...

Nuk do e besoni arsyen pse Efi refuzoi ftesën për “Dancing With the Stars”

Efi ka treguar më parë se kishte marrë ftesë për të qenë në “Dancing with the stars”, por pse...

Efi me ‘shef kuzhine’ ja cila fytyrë publike po gatuan për të

Efi Dhedhes është bërë e njohur për publikun me pjësëmarrje në Perputhen dhe Big Brother Vip Albania 2. Ajo u...

Efi sjell foto të reja ku shfaqet një zonjë e rëndë

Efi Dhedhes ishte një nga emrat më të përfolur gjatë Big Brother Vip Albania. Pas mbarimit të pragramit ajo nuk...

Çfarë po ndodh me Efin. Kështu e komenton veten!

Efi Dhedhes ishte një nga emrat më të komentuar gjatë Big Brother Vip Albania 2 krahah Luizit dhe Kiares. Por,...

Reagon Efi për herë të parë pas finales së BBVA

Efi Dhedhes disa ditë pas finales Efi ka reaguar sërish përmes një postimi të gjatë në llogarinë e saj...

Nuk i kishte thënë kurrë më parë, Efi rrëfen dy arritjet më të mëdha në jetë

Brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, Efi ka treguar për banorët por edhe gjithë teleshikuesit dy arritjet e saj...