Web Analytics

Nuk do e besoni arsyen pse Efi refuzoi ftesën për “Dancing With the Stars”

Botuar nga: InfoKosova

Efi ka treguar më parë se kishte marrë ftesë për të qenë në “Dancing with the stars”, por pse ish-banorja e Big Brother VIP nuk pranoi te merrte pjesë?

Këtë e ka treguar e ftuar në “Më lër të flas” dhe arsyeja janë pikërisht konkurrentët.

Efi mohoi që arsyeja të ketë qenë Olta, por tha se ishin vetëm konkurrentët që e bënë ta refuzonte ftesën.

“Nuk ishte Olta arsyeja. E mendova shumë gjatë, kisha shumë dëshirë që të isha pjesë, por kur pashë që do ishin shumë konkurrentë nga Big Brother nuk doja të krijohej e njëjta atmosferë.

Nëse nuk do ishin këta konkurrentë, unë do isha në Dancing with the stars”, tha Efi.

Të FUNDIT