Web Analytics

Nuk i kishte thënë kurrë më parë, Efi rrëfen dy arritjet më të mëdha në jetë

Botuar nga: InfoKosova

Brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, Efi ka treguar për banorët por edhe gjithë teleshikuesit dy arritjet e saj më të mëdhaja në jetë.

Ish-konkurrentja e Për’puthen ka thënë se së shpejti shpreson të bëhet krah për familjen e saj ndërkohë që një tjetër arritje ka qenë kur i ka shpëtuar jetën dikujt nëpërmjet ndihmës financiare.

“Unë kam dy arritje më të mëdhaja në jetë.Një ka qenë që i kam shpëtuar jetën dikujt.

Po flasim për anën financiare, për një operacion të dikujt dhe arritja më e madhe së fundmi është të bëhem krah për familjen time.”– tha Efi.

Të FUNDIT