Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Nuk i kishte thënë kurrë më parë, Efi rrëfen dy arritjet më të mëdha në jetë

Brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, Efi ka treguar për banorët por edhe gjithë teleshikuesit dy arritjet e saj më të mëdhaja në jetë.

Ish-konkurrentja e Për’puthen ka thënë se së shpejti shpreson të bëhet krah për familjen e saj ndërkohë që një tjetër arritje ka qenë kur i ka shpëtuar jetën dikujt nëpërmjet ndihmës financiare.

“Unë kam dy arritje më të mëdhaja në jetë.Një ka qenë që i kam shpëtuar jetën dikujt.

Po flasim për anën financiare, për një operacion të dikujt dhe arritja më e madhe së fundmi është të bëhem krah për familjen time.”– tha Efi.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu