Web Analytics

Çfarë po ndodh me Efin. Kështu e komenton veten!

Botuar nga: InfoKosova

Efi Dhedhes ishte një nga emrat më të komentuar gjatë Big Brother Vip Albania 2 krahah Luizit dhe Kiares.

Por, tani që ka mbaruar programi Efi duket më në hije ndërsa ka thënë se po e shijon jetën në privatëse.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një foto nga ashensori ku befasoi me përshkrimin.

”Yll, yll je” shkruan Efi për veten derisa e shoqëron me një emotikon duke qeshur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT