Web Analytics

Efi me ‘shef kuzhine’ ja cila fytyrë publike po gatuan për të

Botuar nga: InfoKosova

Efi Dhedhes është bërë e njohur për publikun me pjësëmarrje në Perputhen dhe Big Brother Vip Albania 2.

Ajo u bë personazhi i dytë më i dashur pas Luizit por tani pas daljes nga spektakli fama e saj ka filluar të zbehet ashtu si e shumë prej ish banorëve.

Por, ajo po vazhdon të ketë shpqërinë e njëjtë që nga ky spektakël.

Së fundmi ka publikuar një video derisa shoqja e saj Mikela po gatuan për të./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT