Web Analytics

Egla i përmendi vajzën, reagojnë ashpër familjarët e Julit

Botuar nga: InfoKosova

Një debat i fortë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Dy banorët, Jul Deda dhe Egla Ceno kanë debatuar me tone të larta pasi Egla i përmendi vajzën aktorit.

Ndërsa sot ka ardhur dhe reagimi nga familjarët e aktorit Jul Deda, të cilët i menaxhojnë llogarinë e Instagramit.

“Të prekësh fëmijët nuk të bën grua aq më tepër grua të fortë!“, thuhet në postim.

Shiko foton:

Të FUNDIT