Web Analytics

Egla ‘shokon’ me deklaratën për këtë banor: Kam frikë nga ai, më hoqi jorganin dhe…

Botuar nga: InfoKosova

Egla Ceno ndihet e shqetësuar nga prezenca e Jetmir Salaj në shtëpinë e “Big Brother VIP”, për shkak se disa ditë më parë ai ka hequr jorganin kur aktorja po flinte.

Teksa mëngjesin e sotëm po bisedonte me Julian Dedën dhe Liam Osmanin, Egla u shpreh se ka shumë frikë nga banori, sepse sipas saj, nga Jetmir çfarë nuk mund të pritet.

Egla: Më shqetëson jo si banorë në shtëpi.

Egla: Kam frikë nga ai, nuk di se çfarë mund të bëjë. Nëse ai të zhvesh me vetëdije, ai çfarë nuk mund të bëjë.

Liami: Çfarë të bëri te jorgani?

Egla: Isha në krevat dhe ma hoqi jorganin nga koka deri te këmbët.

Egla: Mund të isha me brekë, në çdo lloj situate. Unë nuk jam shok i tij, nuk jam ushtrie

Juli: As një mashkulli nuk mund t’i bëhet, se ka femra në dhomë, ka kamera, ti je nën jorgan

Egla: Edhe mashkullit, nuk dihet në ça situate je

Të FUNDIT