Web Analytics

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova.

Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të famshme.

Ajo ka pësuar aksident në Prishtinë, dhe me dëme të lehta.

Ndërsa ajo vetë nuk ka pësuar lëndime.

Të FUNDIT