Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Egli Tako lë “harron” Olsi Bylykun, kapet “mat” me të dashurin e ri (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako ka qenë çifti më i diskutuar gjatë muajve të fundit.

Prej kohësh lart e poshtë po përflitej se ata i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disavjeçare, mirëpo asnjë reagim nuk erdhi nga të vetë të zotët e punës, deri pak javë më parë.

Ishte Olsi ai i cili konfirmoi zërat duke thënë se mes tyre gjithçka kishte marrë fund, ndonëse ende i merr malli për njëri-tjetrin.

Por, si duket Egli ka lënë pas historinë me aktorin dhe këngëtarin dhe ka filluar një tjetër romancë.

Burime për “IconStyle” bëjnë me dije se ajo po shijon dashurinë e saj të re, madje janë filmuar së bashku edhe në pishina nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Shiko foton:

Të fundit