Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Në këtë moshë, moshataret e saj duken si ‘plaka’, ja sa vite po i feston sot Mimoza Mustafa!

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj e qe po duket per mrekulli.

E sot është ditë e veçantë për  kengetaren shume te dashur Mimozën.

Edhe pse nuk po duket ashtu ajo po e feston sot ditëlindjen e 48-të.

Derisa moshataret e saj mund të duken si ‘plaka’ në këtë moshë, Mimoza po duket si 20 vjeçare.

Linjat e saj turpore do t’i dëshironin edhe vajzat e reja.

Shikoni fotot dhe binduni:

Të fundit