Web Analytics

Einxhel dhe Dj Dagz përsëri në probleme

Botuar nga: InfoKosova

Einxhel dhe Dj Dagz janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradën tonë.

Ata u njohen dhe u dashuruan ne edicionin e pare te Big Brother Vip Albania me shume se nje vit me pare.

Tashme ata jane mjaft te lumtur prane njeri tjetrit dhe jane edhe prinder te nje djali.

Ata pothuajse gjithmonë kanë të njëjtin problem që e kanë treguar kohë më parë.

Janë ndeshjet futbollistike, që çiftin e detyrojnë të kenë debate në familje, pasi Dagz është i pasionuar pas futbollit dhe Einxhel dëshiron të shëtisë.

Këtë problem e kishin edhe mbrëmë derisa po transmetohej ndeshja mes Milanos dhe Interit./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT