Web Analytics

Etiketim: Einxhel Shkira

‘Ankohet” Einxhel se i ranë mësysh

Prej disa ditësh, Dagz dhe Einxhel po shijojnë pushimet e tyre verore, dyshja pushimet zgjodhën që së bashku t’i kalojnë në Turqi.Gjatë ditës së...

Einxhelin e kap ‘mësyshi’, i ndodh e papritura në Turqi!

Prej disa ditësh, Dagz dhe Einxhel po pushojnë në atë që është pushimi i tyre i parë veror i përbashkët, cifti kanë zgjedhur një...

Einxhel ia huq, shfaqet e grimuar në plazh

Einxhel Shkira, vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar, lidhja e saj me DJ Dagz, brenda shtëpisë së Big Brother bëri bujë të madheRomanca...

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira me pushime në Turqi

Ata janë një nga çiftet që u krijuan në formatin televiziv Big Brother VIP, bëhet fjalë për DJ nga Kosova, Dagz si dhe për...

U tha se është shtatzënë, Einxhel Shkira thyen heshtjen

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë qenë në qendër të vëmendjes gjatë ditëve të fundit pasi përfliten se do të bëhen prindër për herë...

Pas lajmeve për shtatëzaninë,flet vetë Einxhel

Einxhel Shkira po shijon romancën e krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip me Dj Dagz.Tani çifti ndodhet me pushime në Turqi dhe midis...

Dagz e Einxhel nuk kursehen, shfaqen në momente të ‘nxehta’

Në momente të tilla i kemi parë shpesh, ama brenda shtëpisë së Big Brother.Por ata kanë vazhduar njëjtë edhe jashtë ku nuk kursehen me...

Dagz me dedikim të ëmbël për Einxhel, i këndon këtë këngë

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira po vazhdojnë lidhjen e tyre edhe pas Big Brother.Duke se lidhja e tyre po shkon si mos më mirë...

Pas ironizimit të moderatorit për Donaldin, reagon Einxhel Shkira

Moderatorja, Ori Nebijaj u shpreh në emisionin e Donaldit se Flori Gjini nuk i ka konfirmuar ende bashkë prezantimin e programit "Pushime On Top",...

Moderatori shqiptar ironizoi Donaldin, reagon Einxhel Shkira

Moderatorja Ori Nebijaj ka qenë së fundmi e ftuar në programin “Më lër të flas”, ku ka folur për jetën e saj personale dhe...

LAJMET MË TË LEXUARA