Web Analytics

Si rrallë herë, Einxhel dhe Dagz publikojnë foto në momente intime

Botuar nga: InfoKosova

Einxhel dhe Dagz janë cifti që u krijua brenda Big Brother Vip Albania 1.

Ata tashmë janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur Trev.

Einxhel është goxha aktive në rrjete sociale duke sjellur momente të shumta nga përditshmëria.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në momene intime me Dagzin./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT