Web Analytics

Einxhel nuse me fat, shikoni çfarë bën kunata e saj për të

Botuar nga: InfoKosova

Einxhel Shkira është ish banorja e BBVA 1 e cila e gjeti dashurinë brenda atij formati me djalin nga Kosova Dj Dagz.

Ajo dhe Dagzi janë prindër të një djali ku sjellin shpesh foto pranë tij.

Einxhel ka treguar se ka raporte shumë të mira me familjen e burrit, sidomos me motrën e Dagzit.

Ajo ka publikuar një foto me tortën e saj të preferuar e që i’a ka gatuar pikërisht kunata./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT