Web Analytics

Elita Rudi e nis ditën duke përgaditur petulla

Moderatorja krahas profesionit të saj gjen kohë edhe për familjen.

Elita Rudi, shpesh herë gatuan dhe përgatit ushqime për fëmijët e saj dhe gjithë familjarët.

Ndërsa sot, meqenëse e diele, ditë pushimi ka zgjedhur të gatuaj gurabia.

Ajo ka postuar në storien e saj në Instagram, foto teksa shihet duke i gatuar ato, gjithashtu ka bërë të ditur se është zgjuar herët në mëngjes.

Shiko foton:

Nga rubrika