Web Analytics

Elita Rudi e nis ditën duke përgaditur petulla

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja krahas profesionit të saj gjen kohë edhe për familjen.

Elita Rudi, shpesh herë gatuan dhe përgatit ushqime për fëmijët e saj dhe gjithë familjarët.

Ndërsa sot, meqenëse e diele, ditë pushimi ka zgjedhur të gatuaj gurabia.

Ajo ka postuar në storien e saj në Instagram, foto teksa shihet duke i gatuar ato, gjithashtu ka bërë të ditur se është zgjuar herët në mëngjes.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT