Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Elita Rudi në hall, bën “gabimin” që e bëjnë shumë vajza

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, duket se ka bërë një “gabim” të momentit, e që nuk është prej atyre të rrallëve.

Shpeshherë, vajzat dëshirojnë të ndryshojnë ‘look-un’ e tyre dhe që më së lehti e bëjnë atë te flokët – ose i shkurtojnë, ose u ndryshojnë ngjyrën.

Ka edhe të tilla që prejnë balluket vet, në shtëpi.

Këtë “gabim” e ka bërë edhe Elita, duke i prerë balluket e saj pa qenë parukiere profesionale.

E, rezultati nuk e ka kënaqur fare.

Ajo ka hedhur fotografi në Instagram, duke etiketuar stilistin e flokëve, Kaci Lleshin, nga i cili kërkon ndihmë.

“I kam prerë vet balluket në shtëpi.

Kaci Lleshi, më ndihmo” ka shkruar Elita.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu