Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Emocionuese- Këto ishin fjalët e para të Luizit pas fitores së BBV

Luiz Ejlli është fituesi i Big Brother Vip Albania 2.

Pas fitores Ejlli i emocionuar ka shpërthyer në lot.

Ai deklaroi se këtë fitore ai dedikon babait të tij.

“E falenderoj atë vajzë në fund të tetorit që më tha se do të bëj pjesë të Big Brotherit.

Unë i kisha humb shpresat komplet në vete dhe në këtë vend ndoshta edhe për gabimet e mia.

Uroj që baba jem është duke m’pa dhe po e bëj krenar”. /Insajderi

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu