Web Analytics

Enca tregon hapur se çfarë po bën në Dubai

Botuar nga: InfoKosova

Si një banore rezidente e Dubait, Enca Haxhia po vazhdon të marrë vëmendje me postimet nga Emiratet e Bashkuara Arabe.

Me mbi dy milionë ndjekës në Instagram, ajo vjen thuajse çdo ditë me imazhe e video të reja.

Në këto të fundit po ashtu rrëmbeu gjithë vëmendjen me një kostum elegant me dekolte të hapur.

Ndërsa vëmendje merr postimi i fundit në Instastory dhe mbishkrimi interesant që ajo ka vendosur sipër imazhit “thjesht duke mbretëruar” ka shkruar ajo.

Shiko Foton:

Të FUNDIT