Web Analytics

Flamuri burrë me fat, Armonda i’a dërgon iftarin tek puna e tij! (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Flamur dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale.

Së fundmi Armonda ka treguar se po agjërojnë derisa tregoi se cfarë ka përgatitur për iftar.

Ajo tregoi se e përgatit ushqimin dhe pastoj shkon të bëjnë iftar tek puna e burrit të saj Flamurit.

Sigurisht Flamuri është burrë me fat që nusja i’a dërgon iftarin në punë./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT