Web Analytics

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani i japin fund lidhjes? Ky është detaji që i nxori zbuluar!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi si dhe futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani si duket i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dyshja, kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami si dhe kanë fshirë fotografitë e përbashkëta që kanë pasur në Instagram.

Spekulimet për ndarjen e tyre vijnë pasi çifti kishin zyrtarizuar lidhjen rreth një vit më parë, lajm që bëri bujë në mediet e shtypit rozë.

Lidhur me këto spekulime nuk ka pasur një reagim zyrtar nga asnjëra palë, as nga Istrefi por as vetë futbollisti i njohur Rrahmani.

Ata ishin pa dyshim çifti më i përfolur i përfolur i estradës, që kur njoftuan lidhjen e tyre.

Të FUNDIT