Web Analytics
Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Era Istrefi ndryshon stilin e flokëve, duket mahnitëse me pamjen e...

Këngëtarja e njohur Era Istrefi, shquhet si njëra nga femrat më joshëse të showbizit shqiptar. Bukuroshja në secilin ndryshim që bën kujdeset të shfaqet mbresëlënëse...

Era mahnit me bukurinë e saj e linjat trupore

Ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar është edhe Era Istrefi. Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, me...

Era Istrefi paralajmëron këngën e re, e gjithë vëmendja tek mbishkrimi...

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, po rikthehet shumë shpejt. Ajo përmes një imazhi të publikuar në rrjetet sociale, ka bërë me dije se është duke punuar...

Era Istrefi dhe Skerdi bëhen bashkë, cila është arsyeja?

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ka kohë që i ka munguar publikut me ndonjë projekt muzikor. Mirëpo, me sa duket diçka e re do të vjen...

Edhe në foton e fundit Era reklamon të pasmet e mëdha

Era Istrefi duket mjaft provokuese në fotot që poston. Sidomos në kohët e fundit me trupin që ka formësuar ajo mundohet që të vë në...

Era Istrefi zbulon barkun e formësuar

Era Istrefi postoi një fotografi të re. Ajo kishte veshur një bluzë të shkurtër ku vë në pah belin e hollë që ka, shkruan InfoKosova. Era...

Pantallona më të veçantë se Era Istrefi harroni se keni parë...

Këngëtarja nuk është edhe aktive me postime në rrjete sociale. Krahas mungesës së saj me projekte muzikore, ajo nuk po mungon krejtësisht me foto dhe...

Era Istrefi kthen shpinën dhe tregon të pasmet gjigante

Era Istrefi secilën herë po bën forma më të bukura trupore. Duket se fokusin e ka tek të pasmet pasi ivë në pah në shumë...

Kur Nora dhe Era shkojnë në dyqan, bëjnë këtë gjest

Që janë të bukura pa dyshim se s’ka fjalë. Ato përveç zërit unik njihen edhe për format e tyre trupore mjaftë seksi, shkruan InfoKosova. Behët fjalë...

Era Istrefi e zjarrtë në bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është një nga emrat shumë të dashur për publikun. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale teksa mban fansat...

LAJMET MË TË LEXUARA