Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Si rrallë herë Era sjell foto mahnitëse në krahët e të dashurit Amir Rrahmani

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani janë një nga çiftet më të përfolura në vend.

Kohë më parë, këngëtarja e njohur ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmanin.

Ani se nuk kanë shumë kohë që janë në lidhje, ata janë të pandashëm nga njëri-tjetri.

Edhe së fundmi, Era dhe Amiri shfaqen se bashku në koncertin ku mori pjesë edhe Era, teksa kjo e fundit ka publikuar edhe disa imazhe.

Çifti shfaqen mjaftë simpatik dhe të dashuruar ndërsa nuk kanë munguar as komentet e shumta pozitive.

Shiko foton:

Të fundit