Web Analytics

Tag: Amir Rrahmani

Si rrallë herë Era sjell foto mahnitëse në krahët e të dashurit Amir Rrahmani

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani janë një nga çiftet më të përfolura në vend. Kohë më parë, këngëtarja e njohur...

Detaje të reja që shtojnë pikëpyetjet për një romacë mes Era Istrefit dhe Amir Rrahmanit

Ditë më parë, në rrjet u përfol shumë një fotografi e Era Istrefit nga stadiumi ‘Diego Armando Maradona’. Këngëtarja që...

Era Istrefi në lidhje me futbollistin shqiptar?

Era Istrefi eshte nje nga kengetaret me te percjellura shqiptare. Era Istrefi ka ndjekur nga afër futbollistin Amir Rrahmani që...