Web Analytics

Era Istrefi në lidhje me futbollistin shqiptar?

Era Istrefi eshte nje nga kengetaret me te percjellura shqiptare.

Era Istrefi ka ndjekur nga afër futbollistin Amir Rrahmani që luan me Napolin.

Këngëtarja e njohur shqiptare ka postuar nga stadiumi “Armando Maradona”.

Era ishte në stadium në ndeshjen Napoli – Inter, ku mbrojtësi kosovar luajti gjatë gjithë takimit.

Era dhe Amiri ndjekin edhe njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram” dhe nuk dihet nëse pikërish futbollisti ishte arsyeja e pranisë së yllit të muzikës shqiptare në stadium.

Shiko foton:

Nga rubrika