Web Analytics

Era Istrefi në lidhje me futbollistin shqiptar?

Botuar nga: InfoKosova

Era Istrefi eshte nje nga kengetaret me te percjellura shqiptare.

Era Istrefi ka ndjekur nga afër futbollistin Amir Rrahmani që luan me Napolin.

Këngëtarja e njohur shqiptare ka postuar nga stadiumi “Armando Maradona”.

Era ishte në stadium në ndeshjen Napoli – Inter, ku mbrojtësi kosovar luajti gjatë gjithë takimit.

Era dhe Amiri ndjekin edhe njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram” dhe nuk dihet nëse pikërish futbollisti ishte arsyeja e pranisë së yllit të muzikës shqiptare në stadium.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,277FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT