Web Analytics

Era Istrefi plot surpriza, befason me postimin

“Mona Lisa”, “Më humbe”, “Ama” dhe “Take a look”, janë katër projektet e Era Istrefit të publikuara gjatë muajve të fundit.

Mirëpo siç duket këngëtarja nuk do të ndalet dhe kjo verë do të jetë e saja.

Pasditen e sotme ajo ka ndarë një lajm me ndjekësit e saj, e cila nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ka lajmëruar se së shpejti do të lancojë projektin e saj më të ri.

Projekti i ri i Erës do të lançohet më 19 korrik, i cili mban titullin “Heat.”

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Nga rubrika