Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Eshtë ndarë me burrin? Mësohet e vërteta për këngëtaren Fatlume Popovci

Këngëtarja Fatlume Popovci jo rrallë është komentuar për jetën private.

Fakti se nuk e ekspozon shumë këtë pjesë dhe në rrjete sociale shfaqet kryesisht me punë, ka çelur shtigje të thashethemeve se ajo është ndarë.

E si rrallë herë, Fatlumja ka vendosur të reagojë.

Ajo është shfaqur krah bashkëshortit të saj duke mohuar çdo thashethem.

‘Një milion herë keni thënë që jam ndarë por kurrë s’ka ndodhur’, është shprehur ajo përmes një postimi në Instagram edhe duke i treguar gishtin e mesit atyre që spekulojnë për këtë gjë.

Duket se martesa, pavarësisht fjalëve është e fortë. /Prive/

Nga rubrika