Web Analytics

Eskalon situata, Egla bën veprimin e turpshëm ndaj Meritonit

Botuar nga: InfoKosova

Në një debat të nisur mes Eglës dhe Meritonit, kjo e fundit eskaloj në një veprim fizik.

Meritoni e provokonte Englen derisa ajo po pinte uje, ndersa Egla beri veprimin e papritur.

Egla lag me shishe me ujë Meritonin, teksa ai po i fliste shumë afër.

Si e komentoni gjestin e bërë?/Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT