Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Fansat ‘çmenden’ me ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kim Kardashian dhe vajzës së saj Chicago

Kim Kardashian e bëri internetin në furi pasi ndau një pjesë të vogël të fotografive të reja nga festa vjetore e familjes së saj në natën e Krishtlindjeve me katër fëmijët e saj të adhurueshëm.

Në përgjigje të postimit të saj të fundit në Instagram, duke shfaqur një shfaqje fotografish së bashku me fëmijët e saj North, Saint, Chicago dhe Psalm, ndjekësit e yllit nuk mund të mos mrekulloheshin me atë ngjashmëri të jashtëzakonshme me vajzën e saj më të vogël.

“Chicago është me të vërtetë një mini ti!” një komentoi.

Ndërsa një tjetër u shpreh: “Chi është binjake e jotja, ajo është e bukur.”

Një i tretë parashikoi që vogëlushja do të bëhej ‘ajo vajza’ e brezit të saj. /Telegrafi/

Shiko foton:

Të fundit