Web Analytics

Tag: Kim Kardashian

Kim Kardashian zbulon arsyen interesante pse nuk ka shkuar kurrë në jetë te psikologu

Kim Kardashian ka hapur zemrën dhe ka ndarë një fakt të papritur për fansat e saj: ajo nuk ka...

E çuditshme, Kim Kardashian tregon kërkesën e pazakontë që bën para se të pijë kafen

Kim Kardashian është shumë ekstra në dëshirat e saj dhe së fundmi ka zbuluar një kërkesë të saj relativisht...

Fansat ‘çmenden’ me ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kim Kardashian dhe vajzës së saj Chicago

Kim Kardashian e bëri internetin në furi pasi ndau një pjesë të vogël të fotografive të reja nga festa...

Këtë kusht duhet ta plotësoni për të qenë i dashuri i Kim Kardashian

Kim Kardashian ka bërë sërish tituj, por këtë herë për zbulimin e saj të sinqertë për aspiratat e saj...

Kim Kardashian ‘tranon’ fansat derisa tregon të pasmet e mëdha veshur ngushtë

Kim Kardashian është një nga motrat më të famshme të famijles Kardashian. Ajo gjithmonë befason fansat me foto mahnitëse ku...

Kim Kardashian në fustan super të ngushtë, tregon format joshëse trupore

Kim Kardashian është një nga motrat më të famshmë të Kardashian. Ajo komentohet shumë shpesh për format e saj trupore...

Kim tregon vështirësitë e të qenit nënë beqare: Qaj për të fjetur gjumë

Kim Kardashian ka pranuar se prindërimi është një nga gjërat “më sfiduese” por “shpërblyese” që ajo ka hasur në...