Web Analytics
Ballina Etiketimet Kim Kardashian

Etiketim: Kim Kardashian

Kim Kardashian e Kylie Jenner, shijojnë diellin me bikini të njëjta

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner po shijojnë disa ditë të bukura bashkë. Ato e kanë kaluar kohën së bashku, duke marrë rreze dielli të veshura...

Kim Kardashian duket e përsosur derisa tregon linjat perfekte nga palestra

Ajo së fundmi u relaksua dhe u rifreskua në një pushim tropikal, dhe Kim Kardashian ishte në lëvizje përsëri këtë fundjavë ndërsa u zhvendos...

Kim Kardashian pozon me këmbë të hapura para pasqyrës

Kim Kardashian ka vazhduar të sjellë produktet e reja për koleksionin e saj SKIMS, pavarësisht se pandemia e koronavirusit dëshmon se është në dëm...

Kim si ndal fotot, sonte pozon me fustan të tejdukshme

Kim Kardashian West ka treguar të pasmet dhe trupin e saj seksi në një parë foto që ajo ka thënë se i ka bërë...

Nëna e Kim Kardashian flet për divorcin e së bijës

Kris Jenner po flet hapur për ndarjen e vajzës Kim Kardashian nga Kanye West, shkruan ET. Kim bëri kërkesë për divorc nga Kanye më 19...

Kështu dukej Kim Kardashian si 16-vjeçare

Ajo po kthehet përsëri nga e kaluara, pak kohë pasi përfundoi 14 vjet filmimi të jetës së saj në ekran, me përmbylljen e serialit...

Kjo është ‘terapia’ e Kim Kardashian pas ndarjes me Kanye West

Kim KardashianKim Kardashian së fundi ka finalizuar divorcin me ish-bashkëshortin e saj, Kanye West. Dhe pas ndarjes duket se Kim kohën më të madhe po...

Kim Kardashian publikon foto nga palestra, por ky detaj mori krejt...

Nëse e keni follow Kim Kardashian në Instagram dhe shikoni postimet e saj çdo ditë, duhet ta dini se ajo është një fanatike e...

Kimin e zë gjumi në sallon të bukurisë, parukieri ia publikon...

Duket se ishte e stërlodhur, andaj Kimin e zuri gjumi në sallon të bukurisë. Kim Kardashian është emri më i komentuar në shoubiz kohën e...

Kimi “hidhërohet” nga stilisti i saj, pasi ai i publikoi foton...

Kim Kardashian ka shfrytëzuar kohën kur ishte në sallon bukurie për të fjetur. Stilisti i saj Chris Appleton e shfrytëzoi këtë kohë për të bere...

LAJMET MË TË LEXUARA