Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Këtë kusht duhet ta plotësoni për të qenë i dashuri i Kim Kardashian

Kim Kardashian ka bërë sërish tituj, por këtë herë për zbulimin e saj të sinqertë për aspiratat e saj romantike pas ndarjes nga komediani, Pete Davidson.

Gjatë episodit të fundit të serialit të shumëpritur ‘Hulu’, Kim ndau mendimet e saj për jetën në takim me miqtë e saj të ngushtë, duke hedhur dritë mbi preferencat dhe sfidat me të cilat përballet në dashuri.

Në një episod të kohëve të fundit të “The Kardashians”, Kim, 42 vjeçare, foli për jetën personale.

Skena paraqiste grupin dhe djemtë e tyre në rrugë për të parë një ndeshje futbolli midis Arsenal FC të Anglisë dhe Sporting Lisbonës të Portugalisë në Londër.

Miqtë e Kim nuk mund të mos pyesnin veten për mundësinë e takimit me njerëz të rinj në lojë.

“Pra, në këtë lojë, një nga lojtarët do të vijë dhe do të na takojë. Nuk e di kush”, u ka treguar Kim miqve të saj, duke ndezur kuriozitetin për një lidhje të mundshme romantike.

“Një mik thirri me entuziazëm: ‘Mund të ketë disa djem të lezetshëm. Nuk e di kurrë’”.

Megjithatë, Kardashian e bëri të qartë se kishte në mendje kritere specifike për partnerin e saj të ardhshëm romantik.

Ajo tha me një nuancë humori: “Pse po më shikoni të gjithë? Unë kam kufij moshe”.

Miqtë e saj e ngacmuan me lojëra për marrëdhëniet e saj të së kaluarës, duke aluduar për romancën me Pete Davidson, i cili është 13 vjet më i ri.

Një nga shoqet e saj tha me shaka, “Ti thua, ‘pas përvojës sime të fundit, kam një kufi moshe’”.

Kim u përgjigj me hijeshi, duke thënë: “Më duhet vetëm pak më e përshtatshme për moshën. Më duhen, për shembull, të 40-tat”. /Telegrafi/

Të fundit