Web Analytics
E diel, 23 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Kim Kardashian në fustan super të ngushtë, tregon format joshëse trupore

Kim Kardashian është një nga motrat më të famshmë të Kardashian.

Ajo komentohet shumë shpesh për format e saj trupore për të cilat kujdeset mjaft shumë dhe shfaqet gjithmonë provokuese.

Në eventin e fundit në te cilin mori pjesë ajo u shfaq veshur me një fustan rozë ngjitur për trupi.

Kështu ka theksuar linjat e trupit, ndërsa ka vendosur që ti lë flokët e lëshuar dhe një grim më të rëndë.

Shiko fotot:

Nga rubrika