Web Analytics

Fansat kapin detajin që nxjerr zbuluar marrëdhënien e Kiarës me Efin

Pas mbarimit të Big Brother VIP është përfolur se Kiara dhe Efi nuk i kanë marrëdhëniet e mira.

Por orët e fundit një foto e dy ish-banoreve është bërë virale në rrjet.

Bëhet fjalë për takimin e tyre në natën finale ku Efi u kualifikua e treta në renditje.

Në foto Kiara shihet duke përqafuar Efin pas daljes nga shtëpia ç’ka tregon se dyshja janë pajtuar.

Shiko foton:

Nga rubrika