Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Fansat kapin teksa Luizi vesh rrobat e gruas

Luizi po vazhdon te marr famën dhe dashurinë pas daljes nga Big Brother Vip Albania.

Ai ka arritur te beje fansa te flaket per vete, ku edhe vazhdon te thyej rekorde te njëpasnjëshme, shkruan InfoKosova.

Pas nje video te cilën u paraqit online nga instagrami tashme i tij, Luizi u kap ne detaje nga fansat e tij se po qëndron te shpija e gruas se tij Kiara Ejlli.

E pas kësaj duket se Luizi u kap përsëri, ku fansat kishin vene re se Luizi kishte huazuar kapelën e Kiares./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu