Web Analytics

Fatmir Spahiu bashkë me gruan nisen për dasëm, ky është ndryshimi i madh

Aktori dhe prezantuesi Fatmir Spahiu, së fundi është parë më pak i përfshirë në projekte artistike.

Aktori i njohur është mjaftë prezent në rrjete sociale, ku poston mbishkrime të ndryshme.

Ai, ka treguar edhe se si po duket bashkë me të shoqen që po shkojnë në dasëm.

“Flokte e lyme, gruja e lyme, zarfi ne dore, çka simbolizon? Fillimin e sezones se dasmave pra… zarfat vlejne vetem per dy tri dasmat e para… tjerat mund te knaqen me prezencen, hyhyhy Qifti u trashegofte ”.

Shiko foton:

Nga rubrika