Web Analytics

Festa Qoqaj prezanton për herë të parë vëllain e saj, vajzat u ‘çmendën’ pas tij!

Botuar nga: InfoKosova

Festa Qoqaj është blogerja e njohur e cila së fundmi mori vëmendjen në rrjet.

Kjo për shkak së në dasmën e shoqes së saj të ngushtë Eriones, kishte veshur fustan të bardhë që zakonisht me këtë ngjyrë në dasmë vishet vetëm nusja.

Por, pikrisht nga kjo dasmë ajo ka sjellur një fotografi familjarë bashkë me nënën dhe vëllain.

Në rrjet u komentua shumë bukuria fizike e vëllait të Festes, e që duket e kanë të trashëguar./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT