Web Analytics

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Botuar nga: InfoKosova

Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare.

Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne perditshmeri apo ne evente te ndryshme.

Festa vazhdimisht merr vëmendjen me veshjet e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur pranë një veture e cila po duket goxha luksoze./ORAinfo/

Shiko fotot:

Të FUNDIT