Web Analytics

Festoi ditëlindjen, e besoni dot sa vite mbushi Melinda Ademi?

Botuar nga: InfoKosova

Bukuroshja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, feston ditën e djeshme (e diel) ditëlindjen.

E lindur më 19 nëntor të vitit 1995, ajo ka mbushur plot 28 vite jetë.

Artistja me këtë rast ka shpërndarë një set të ri fotografik, me anë të të cilit prezanton dhuratat që ia kanë bërë për ditën speciale.

Krijuesja e hitit “Mëkatare” është shfaqur me një fustan të gjatë shkëlqyes, që po ashtu ia ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

“Është ditëlindja ime”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Të shumta qenë urimet e dedikimet që mori nga miqtë e fansat në pjesën për komente.

Melinda ndryshe është prej disa vitesh pjesë e skenës dhe deri më tani ka lansuar hite të shumta. /Telegrafi/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT